Najnowsze komentarze

, ,  

Dobra lokata na dwa miesiące – oferta NeoBanku

Dobra lokata internetowa na 3 miesiące – oferta neoBanku. W sektorze bankowym panuje obecnie trend przenoszenia oszczędności do bezpiecznych aktywów. Nie powinno to nikogo dziwić. Wszyscy żyjemy w trudnych czasach.

Inteligo posiada bogatą ofertę depozytów terminowych z miesięczną kapitalizacją odsetek. Możliwość zarabiania na atrakcyjnych lokatach mają zarówno nowi jak i obecni klienci internetowego banku.

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów.

Osoby wykazujące mniejszą podatność na ryzyko inwestycyjne, nie mają obecnie dużego pola do popisu-jeśli chodzi o oferty sektora bankowego. Jedno jest pewne. Nie warto trzymać gotówki w przysłowiowej skarpecie.

Jak wiadomo w dłuższym okresie pieniądze tracą na wartości. Wszystkiemu winna jest inflacja, która w polskich warunkach nie zwalnia. Po wysoko oprocentowanych lokatach antybelkowych, klienci mają ograniczony wybór. Fundusze inwestycyjne nie mają ostatnio dobrej passy. Nie każdego stać na założenie polisy ubezpieczeniowej(barierą jest minimalna kwota wpłaty oscylująca w granicach 5 tysięcy złotych). Jedynie w zasięgu każdego z nas są papiery dłużne Skarbu Państwa oraz tradycyjne lokaty bankowe. My proponujemy Państwu inwestycje w krótkoterminową lokatę, w Wielkopolskim Banku Spółdzielczym(NeoBank).

Lokata Wysoki Procent-główne cechy:

– standardowa kapitalizacja odsetek
– dwumiesięczny okres oszczędzania
– stawka oprocentowania: 9 proc. brutto
– oferta dla nowych klientów
– wymagane jest otwarcie rachunku osobistego w NeoBanku
– na lokacie można zdeponować od 1 do 10 tys. zł
– można otworzyć jedynie jedną Lokatę Wysoki Procent

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*