Najnowsze komentarze

, ,  

Money Makers

Firmę Money Makers tworzy grupa doświadczonych finansistów-są to byli pracownicy Grupy ING i Aviva. Powstanie Money Makers wynikało z chęci stworzenia przez nich niezależnej firmy, która zajmowałaby się zarządzaniem inwestycjami. Z oferty tej spółki mogą skorzystać wszystkie osoby które nie posiadają fachowej wiedzy dotyczącej inwestowania i dysponują wolną kwotą pieniężną minimum 40 tysięcy złotych. Byli pracownicy Grupy ING i Aviva określają swoje usługi  następującym stwierdzeniem: „To więcej niż doradztwo, bo zamiast mówić-działamy”. Podczas inwestowania ich klienci faktycznie nie muszą podejmować żadnych decyzji.

Zdecyduj się na zarządzanie inwestycjami w Money Makers

Ekonomiści Money Makers działają na zasadzie pełnomocnictwa- w imieniu klienta reagują na zmiany rynkowe tak aby maksymalizować zysk. Niezależność tej spółki podkreśla fakt, iż nie jest ona powiązana z innymi instytucjami finansowymi-dlatego klienci nie płacą „ukrytych” prowizji. Klient po otrzymaniu rachunku inwestycyjnego ma bieżący dostęp do informacji o własnych środkach pieniężnych i podejmowanych decyzjach inwestycyjnych. W przypadku niezadowolenia z Money Makers można wycofać pieniądze w każdej chwili bez dodatkowych kosztów.

2 komentarze Money Makers

  • Artek

    Szkoda, że nikt się nie wypowiedział z klientów Money Makers. Czy prowizje się płaci dopiero od zysków ? Tak by było sprawiedliwie.

  • niedoszły klient

    Swego czasu strasznie mnie męczyli telefonami. Planowałem zainwestować pieniądze i szukałem najlepszej formy. Ostatecznie znalazłem dobrą lokatę gdzie indziej, a z Money Makers jeszcze długi czas dzwonili i namawiali mnie na swoje usługi. Na szczęście już dali mi spokój 🙂

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*