Najnowsze komentarze

,  

Polecamy ranking lokat bankowych

Ze zdecydowanie większą łatwością przychodzi nam wydawanie gotówki, aniżeli jej oszczędzanie. Na pozór nie jest to nic nowego, jednakże przytrafić może się nam taka sytuacja, w której to dokonanie stosownych oszczędności  będzie dla nas niemalże obowiązkowym zabiegiem.

Podatek od dochodów kapitałowych popularnie zwany Podatkiem Belki ściągany jest od odsetek jeśli te przekroczą 2,49 zł. Jeśli kwota jest niższa podatek nie zostanie naliczony. Ma to związek z zasadą zaokrąglania podatków do pełnego złotego.

Chcąc zaoszczędzić trochę gotówki przede wszystkim powinniśmy poszukać oszczędności w naszych codziennych wydatkach. Bez przeprowadzenia odpowiednich cięć nie będziemy bowiem w stanie zaoszczędzić praktycznie nic, także katowanie samych siebie będzie w tej sytuacji kompletnie nieopłacalne. Kiedy to już jednak uda nam się odłożyć jakąś konkretną kwotę pieniężną, to zastanowić powinniśmy się nad jej odpowiednim zainwestowaniem. Wbrew pozorom czynność ta okazać może się zdecydowanie trudniejsza, aniżeli moglibyśmy przypuszczać. Istnieją pewne sposoby na zarobienie gotówki, jak i te odrobinę bardziej ryzykowne. Decydując się na pewniaki zarobimy zdecydowanie mniej,  jednakże mamy pewność, że odniesiemy jakiś zysk. Korzystając z usług banku będziemy mogli powiększyć ilość zgromadzonej przez nas gotówki. W tym celu powinniśmy przejrzeć ranking lokat, który polecamy by wybrać możliwie jak najbardziej  korzystną opcję. Wydawać by się mogło, że kilka procent w skali roku to naprawdę niewiele. Moim zdaniem jest to jednak zdecydowanie lepsza opcja, aniżeli przetrzymywanie tej gotówki na zwykłym koncie bankowym, czy też w ogóle nie zrobienie z nią niczego produktywnego.

1 comment to Polecamy ranking lokat bankowych

  • admin

    Rzeczywiście obiektywny i całkiem niezależny ranking lokat bankowych, który oparty jest wyłącznie na głosach klientów korzystających z danych produktów finansowych.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*