Zainwestuj w akcje Inwazja PC, a dostaniesz laptopa

Chcesz wygrać laptopa? Zainwestuj w akcje! – Tak bynajmniej w skrócie można opisać to co dziś się dzieje. Spółki zachęcają inwestorów do kupna akcji czym tylko mogą. Najbardziej kreatywni marketingowcy postanowili nawet rozdawać laptopy. Wszystko dlatego, że sytuacja na rynku nie sprzyja bynajmniej inwestowaniu w akcje jakichkolwiek spółek. Wszystko zmienia się w szybkim tempie.

Ostatnimi czasy niespodziankami sypie spółka Inwazja PC, która to specjalizuje się w sprzedaży notebooków. Nic więc dziwnego, że postanowiła nieco podkręcić temperaturę i nagrodzić wszystkich swoich akcjonariuszy właśnie laptopami. Jest to jej sposób na sprzedaż emisji akcji. Czy skuteczny? To się okaże. Prezes spółki jest zdania, że owe prezenty pomogą inwestorom w podjęciu decyzji. Tym bardziej, że ciężka sytuacja na rynku nie sprzyja ryzykownym inwestycjom, a akcje z pewnością do takich należą.

Inwazja PC to niejedyna spółka, która wybrała gadżetowy sposób promocji swoich akcji. Jeśłi nie wiesz jeszcze w które akcje inwestować to sprawdź kolejne promocje. W ślady Inwazja PC poszła również, debiutująca dopiero na rynku Mex Polska, której właścicielem jest prezes restauracji meksykańskich The Mexican, brazylijskich Browar de Brasil a także klubów muzycznych. W przypadku takich promocji sukces wróży się tylko małym ofertom. Nie sprawdzają się one kiedy w grę wchodzą instytucje finansowe, a spółka zamierza pozyskać większy kapitał – takiego zdania jest Mariusz Piskorski, wiceprezes zarządu  Ipopema Securities.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*