Najnowsze komentarzeRanking lokat

Lokata bez wychodzenia z domu

Zainteresowanie 9-cio miesięczną lokatą w Meritum Banku, przeszło najśmielsze oczekiwania. Do tego stopnia, że bank wyznaczył nowy termin subskrypcji depozytu. Przypomnijmy, że poprzednia edycja zakończyła się sukcesem 11 kwietnia bieżącego roku.

Najlepsza lokata po zmianach naliczania podatku Belki – oferta Alior Banku

Większość banków w Polsce dostosowała już ofertę depozytową do nowej ordynacji podatkowej(mowa tutaj o nowym mechanizmie zaokrąglania podatku od zysków kapitałowych). W kwietniu br. znikną z rynku tzw. lokaty antybelkowe.

Najlepsza lokata na 12 miesięcy

Dni oszczędzania na lokatach bez odprowadzania 19-procentowego podatku Belki są już policzone. Tylko w nielicznych instytucjach finansowych takich jak: Toyota Bank, mBank, MultiBank odsetki od lokat z dzienną kapitalizacją naliczane są według starych reguł.

Najlepsza lokata długoterminowa – kwiecień 2012

Niestety lokaty bez naliczania podatku od zysków kapitałowych odeszły w niepamięć. Wraz z dniem 1 kwietnia bieżącego roku nastąpiła zmiana ordynacji podatkowej. Teraz każdy grosz zarobiony na lokatach będzie podlegał opodatkowaniu.

Najlepsza lokata krótkoterminowa – kwiecień 2012

Portal finansowy Bankier.pl opublikował najnowszy ranking lokat terminowych. Przygotowane zestawienie jest bardzo ciekawe. Bowiem zostało sporządzone w nowych warunkach rynkowych. Przypomnijmy, że od kwietnia br. w ofertach bankowych nie znajdziemy już lokat antybelkowych.

Polisolokaty z najwyższym oprocentowaniem

Z zapowiadanej przez banki akcji poliskolokat chyba nic nie wyniknie. Banki opieszale przygotowują nową ofertę jedynych po Indywidualnych Kontach Emerytalnych produktów finansowych bez podatku Belki.

Najlepsza lokata na jeden miesiąc

Nie od dziś wiadomo, że prym w rankingach depozytów terminowych wiodą lokaty z dziennym naliczaniem odsetek. To ostatni miesiąc na zakładanie tych lokat.

Najlepsze polisolokaty

Polisolokaty pojawiły się w polskim sektorze bankowym, w 2002 roku. Najlepsze czasy dla tych produktów bankowo-ubezpieczeniowych przypadają na rok 2009.

Najlepiej zarabiająca lokata miesięczna

Banki cały czas myślą o zapowiedzi zmiany sposobu naliczania podatku od zysków kapitałowych. Instytucje finansowe boją się, że nastąpi znaczące odpłynięcie depozytów terminowych-głównie tych z dzienną kapitalizacją odsetek.

Najlepsza lokata półroczna dla firm – listopad 2011

Dobrze prosperujące przedsiębiorstwo na danym rynku, posiada wolne środki pieniężne(o ile wcześniej nie zostały przeznaczone na inwestycję w rozwój).

Strona 1 z 212