Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata bez wychodzenia z domu

Meritum Bank udostępnił klientom możliwość łatwego pomnażania oszczędności. Nowy produkt w ofercie to konto oszczędnościowe, które można założyć w Internecie-bez wychodzenia z domu. Oferta ruszyła 21 marca bieżącego roku.

Lokata MAKSYMALNA to nowy depozyt internetowy w neoBanku. Okres zapadalności lokaty wynosi 3 miesiące. Lokata jest propozycją depozytową dla nowych klientów neoBanku- czyli tych osób, które do dnia 1 lutego 2012 roku nie korzystali z usług banku.

Niestety lokaty bez naliczania podatku od zysków kapitałowych odeszły w niepamięć. Wraz z dniem 1 kwietnia bieżącego roku nastąpiła zmiana ordynacji podatkowej. Teraz każdy grosz zarobiony na lokatach będzie podlegał opodatkowaniu.

Zainteresowanie 9-cio miesięczną lokatą w Meritum Banku, przeszło najśmielsze oczekiwania. Do tego stopnia, że bank wyznaczył nowy termin subskrypcji depozytu. Przypomnijmy, że poprzednia edycja zakończyła się sukcesem 11 kwietnia bieżącego roku.

Ową lokatę można założyć przede wszystkim za pośrednictwem Internetu-bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić internetowy wniosek i przekazać wolne środki pieniężne na wskazany przez Meritum Bank rachunek. Nowy termin promocji będzie obowiązywał od 13 do 24 kwietnia 2012 roku. Najwyższe oprocentowanie (6,6 proc. brutto) dotyczy lokat otwieranych w systemie bankowości internetowej. W innych przypadkach oszczędności klientów będą pomnażane 6,5 procent brutto w wymiarze rocznym(mowa o lokatach 9M). Ważne, że Meritum Banku potencjalny klient nie ma obowiązku zakładania rachunku osobistego.

Lokata Meritum Zysku w Internecie – główne cechy:

– oprocentowanie na lokacie do 6,6 proc. brutto w skali roku
– lokata online
– nie trzeba założyć rachunku osobistego
– minimalna wpłata wynosi 3 tys. zł
– okresy oszczędzania: 1,3,6,9 i 12 miesięcy
– lokata ma opcję automatycznego odnowienia
– stałe oprocentowanie
– możliwość wcześniejszego zerwania lokaty bez utraty odsetek

1 comment to Lokata bez wychodzenia z domu

  • bezpieczne lokaty kapitału

    Lokata przez internet może jest wygodna, ale czy jest bezpieczna? Chciałbym bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze, oszczędzając przy tym swój czas i minimalizując formalności, jednak jestem sceptycznie nastawiony do takich internetowych transakcji. Czy ktoś może potwierdzić że takie coś nie jest zbyt ryzykowne?

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*