Lokata bez wychodzenia z domu

Zainteresowanie 9-cio miesięczną lokatą w Meritum Banku, przeszło najśmielsze oczekiwania. Do tego stopnia, że bank wyznaczył nowy termin subskrypcji depozytu. Przypomnijmy, że poprzednia edycja zakończyła się sukcesem 11 kwietnia bieżącego roku.

Ową lokatę można założyć przede wszystkim za pośrednictwem Internetu-bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić internetowy wniosek i przekazać wolne środki pieniężne na wskazany przez Meritum Bank rachunek. Nowy termin promocji będzie obowiązywał od 13 do 24 kwietnia 2012 roku. Najwyższe oprocentowanie (6,6 proc. brutto) dotyczy lokat otwieranych w systemie bankowości internetowej. W innych przypadkach oszczędności klientów będą pomnażane 6,5 procent brutto w wymiarze rocznym(mowa o lokatach 9M). Ważne, że Meritum Banku potencjalny klient nie ma obowiązku zakładania rachunku osobistego.

Lokata Meritum Zysku w Internecie – główne cechy:

– oprocentowanie na lokacie do 6,6 proc. brutto w skali roku
– lokata online
– nie trzeba założyć rachunku osobistego
– minimalna wpłata wynosi 3 tys. zł
– okresy oszczędzania: 1,3,6,9 i 12 miesięcy
– lokata ma opcję automatycznego odnowienia
– stałe oprocentowanie
– możliwość wcześniejszego zerwania lokaty bez utraty odsetek

Jedna myśl na temat “Lokata bez wychodzenia z domu

  1. Lokata przez internet może jest wygodna, ale czy jest bezpieczna? Chciałbym bezpiecznie zainwestować swoje pieniądze, oszczędzając przy tym swój czas i minimalizując formalności, jednak jestem sceptycznie nastawiony do takich internetowych transakcji. Czy ktoś może potwierdzić że takie coś nie jest zbyt ryzykowne?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*