Najnowsze komentarze

, ,  

Lokaty w Raiffeisen Banku – wyższe oprocentowanie

Raiffeisen Bank uatrakcyjnił oprocentowanie depozytów, a swoją decyzje warunkuje ostatnimi podwyżkami stóp procentowych w naszym kraju.

Od 1 marca ING Bank Śląski podniósł oprocentowanie lokaty Ekstra Premia 3M z 3,50% na 4% w skali roku oraz lokaty Ekstra Premia 12M z 4,50% na 5% w skali roku.

W ostatnim czasie Open Finance opublikował listę depozytów w polskim sektorze bankowości, które dają realne zyski klientom. Wśród lokat „najwięcej zarabiających” znalazła się oferta Meritum Banku.

Banki w ostatnim czasie podwyższają oprocentowanie swoich produktów. W górę idą przede wszystkich odsetki na ROR-ach oraz na lokatach. Raiffeisen Bank Polska nie pozostaje w tyle i od pierwszego sierpnia umożliwia swoim klientom zarabianie więcej na 3-miesięcznej lokacie antypodatkowej. Oprocentowanie na niej wzrośnie do 5,51%, co daje 6,8% na tradycyjnej lokacie.

Co więcej to nie jedyna podwyżka. Do góry pójdzie również oprocentowanie lokat tradycyjnych. I tak na 6-miesięcznej można maksymalnie zarobić 4,7%, na rocznej zaś 5,5% (przy kwotach powyżej 100 tys. zł). Tym samym oferta Raiffeisen Banku znajdzie się zapewne bardzo wysoko w rankingach. Dlatego też może naprawdę warto zastanowić się nad tym, czy nie zamrozić swoich oszczędności na kolejne trzy miesiące, albo i dłużej.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*