Najnowsze komentarze

, ,  

Polisolokaty z najwyższym oprocentowaniem

Polisolokaty pojawiły się w polskim sektorze bankowym, w 2002 roku. Najlepsze czasy dla tych produktów bankowo-ubezpieczeniowych przypadają na rok 2009.

Polisolokaty goszczą w polskiej bankowości od 2002 roku. Produkt ten składa się z części lokacyjnej oraz ubezpieczenia na życie i dożycie.

W przyszłym roku bezodsetkowe oszczędzania prawdopodobnie zapewnią nam jedynie polisolokaty. Na polskim rynku dostępnych jest 12 ofert tego produktu ubezpieczeniowego.

Z zapowiadanej przez banki akcji poliskolokat chyba nic nie wyniknie. Banki opieszale przygotowują nową ofertę jedynych po Indywidualnych Kontach Emerytalnych produktów finansowych bez podatku Belki.

Na domiar złego polisolokaty, którymi dysponują banki nie gwarantują wysokiego zarobku. Co ciekawe w niektórych przypadkach oprocentowaniem przebijają je zwykłe lokaty. Na dodatek dużym ograniczeniem dla klientów jest poziom minimalnej wpłaty przy polisolokatach- zwykle 5 tysięcy złotych. Z rynku w szybkim tempie znikają lokaty terminowe bez płacenia podatku od wypracowanych zysków kapitałowych. Dlatego warto pokusić się o zysk bez ryzyka i dodatkowych kosztów.

Najlepsze polisolokaty na rynku:
półroczne:
1. Oferta DNB Nord: oprocentowanie 5,27 proc. netto
2. Oferta BOŚ Banku: oprocentowanie 5,1 proc. netto
3. Oferta Deutsche Bank PBC: oprocentowanie 4,86 proc. netto
roczne:
1. Oferta Deutsche Bank PBC: oprocentowanie 5,27 proc. netto
2. Oferta Credit Agricole: oprocentowanie 4,86 proc. netto
3. Oferta Banku BPH: oprocentowanie 4,31 proc. netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*