Najnowsze komentarzeWiadomości

Poszkodowani przez Amber Gold

Odwieczny dylemat inwestorów – ‚gdzie lokować pieniądze’ obecnie okazuje się szczególnie istotnym tematem. Wszystko za sprawą firmy Amber Gold.

Oprocentowanie lokat w FM Banku – nowe stawki

Banki, które opierały swoją ofertę depozytową o „antybelki” będą musiały obecnie znaleźć strategię na zatrzymanie klientów. Lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek bez odprowadzania podatku od zysków kapitałowych były produktami powszechnie dostępnymi dla wszystkich.

Aukcje lokat w neoBanku

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów.

Jaki bank oferuje jeszcze lokaty bez podatku Belki?

Banki stoją w obliczu modyfikacji swojej oferty depozytowej. Wszystkiemu winna jest nowa ordynacja podatkowa-dotycząca opodatkowania dochodów kapitałowych.

Lokata z wysokim oprocentowaniem

Lokata z wysokim oprocentowaniem – oferta dla przedsiębiorców. Banki w Polsce prześcigają się, w prezentowaniu coraz to wyższych stawek oprocentowania zdeponowanego kapitału. Akcja depozytowa działa pełną parą.

Lokata w Credit Agricole Bank – wyższe oprocentowanie depozytów

Wraz z nadejściem jesieni, banki zaczęły wprowadzać do swoich ofert nowe promocyjne produkty, które zazwyczaj ograniczone są czasowo. Wszystko po to, żeby zachęcić klientów do oszczędzania właśnie u nich.

Zwolnienie z podatku Belki od lokat – projekt PJN

W związku z planowanymi zmianami dotyczącymi naliczania podatku Belki, tym samym zniesieniem lokat antypodatkowych, które dziś biją rekordy popularności, wiele osób kusi się o komentarze w tej sprawie. I tak chociażby ugrupowanie Polska Jest Najważniejsza, w skrócie PJN uważa, że zwolnienie z podatku Belki powinno nadal obowiązywać, tyle tylko, że osoby, które trzymają w bankach, na lokatach sumy do 12 tysięcy złotych.