Aukcje lokat w neoBanku

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów.

Szczegóły dotyczące emisji lokat terminowych (m.in.stawka oprocentowania, rodzaj lokaty oraz okres zapadalności) znajdują się w zakładce na indywidualnym koncie, w serwisie bankowości internetowej. Aukcje lokat to szansa na wyższe niż w przypadku standardowych depozytów zyski. Specjalne depozyty można założyć jedynie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Przykładowa aukcja lokaty 3-miesięcznej onLine:

oprocentowanie do 7 proc. brutto
każda lokata musi opiewać na kwotę 50 tys. zł
emisja lokat w każdy dzień roboczy
maksymalnie można założyć 6 lokat dziennie
stałe oprocentowanie

Aukcje lokat w neoBanku

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów. Szczegóły dotyczące emisji lokat terminowych(m.in.stawka oprocentowania, rodzaj lokaty oraz okres zapadalności) znajdują się w zakładce na indywidualnym koncie, w serwisie bankowości internetowej. Aukcje lokat to szansa na wyższe niż w przypadku standardowych depozytów zyski. Specjalne depozyty można założyć jedynie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Przykładowa aukcja lokaty 3-miesięcznej onLine:

  • oprocentowanie do 7 proc. brutto

  • każda lokata musi opiewać na kwotę 50 tys. zł

  • emisja lokat w każdy dzień roboczy

  • maksymalnie można założyć 6 lokat dziennie

  • stałe oprocentowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*