Najnowsze komentarze

, ,  

Aukcje lokat w neoBanku

Wprowadzenie do oferty lokaty online okazało się w przypadku neoBANKU strzałem w dziesiątkę. Dlatego też każdy klient, który zdeponuje na lokacie środki do wysokości 10 tys. zł może liczyć na wysokie zyski.

Dobra lokata internetowa na 3 miesiące – oferta neoBanku. W sektorze bankowym panuje obecnie trend przenoszenia oszczędności do bezpiecznych aktywów. Nie powinno to nikogo dziwić. Wszyscy żyjemy w trudnych czasach.

Raiffeisen Bank uatrakcyjnił oprocentowanie depozytów, a swoją decyzje warunkuje ostatnimi podwyżkami stóp procentowych w naszym kraju.

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów.

Szczegóły dotyczące emisji lokat terminowych (m.in.stawka oprocentowania, rodzaj lokaty oraz okres zapadalności) znajdują się w zakładce na indywidualnym koncie, w serwisie bankowości internetowej. Aukcje lokat to szansa na wyższe niż w przypadku standardowych depozytów zyski. Specjalne depozyty można założyć jedynie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Przykładowa aukcja lokaty 3-miesięcznej onLine:

oprocentowanie do 7 proc. brutto
każda lokata musi opiewać na kwotę 50 tys. zł
emisja lokat w każdy dzień roboczy
maksymalnie można założyć 6 lokat dziennie
stałe oprocentowanie

Aukcje lokat w neoBanku

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów. Szczegóły dotyczące emisji lokat terminowych(m.in.stawka oprocentowania, rodzaj lokaty oraz okres zapadalności) znajdują się w zakładce na indywidualnym koncie, w serwisie bankowości internetowej. Aukcje lokat to szansa na wyższe niż w przypadku standardowych depozytów zyski. Specjalne depozyty można założyć jedynie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.

Przykładowa aukcja lokaty 3-miesięcznej onLine:

  • oprocentowanie do 7 proc. brutto

  • każda lokata musi opiewać na kwotę 50 tys. zł

  • emisja lokat w każdy dzień roboczy

  • maksymalnie można założyć 6 lokat dziennie

  • stałe oprocentowanie

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*