Najnowsze komentarze

, ,  

Oprocentowanie lokat w FM Banku – nowe stawki

Toyota Bank tak jak większość banków w Polsce podnosi stawki oprocentowania depozytów terminowych. Jednak w opozycji do pozostałych instytucji finansowych nie stosuje podwyżek w zakresie opłat za usługi bankowe.

Banki w ostatnim czasie podwyższają oprocentowanie swoich produktów. W górę idą przede wszystkich odsetki na ROR-ach oraz na lokatach.

Banki, które opierały swoją ofertę depozytową o „antybelki” będą musiały obecnie znaleźć strategię na zatrzymanie klientów. Lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek bez odprowadzania podatku od zysków kapitałowych były produktami powszechnie dostępnymi dla wszystkich.

Nie był potrzebny żaden zaporowy wkład początkowy oraz istniały przyjazne okresy oszczędnościowe-bez konieczności zamrażania gotówki na dłuższy czas. Lokaty antybelkowe były oferowane prawie we wszystkich instytucjach finansowych w Polsce. Można je było znaleźć zarówno w niszowych jak i czołowych bankach-między innymi w FM Banku, Idea Banku, Meritum Banku, Raiffeisen Banku oraz w PKO BP. FM Bank zrobił już pierwszy krok do zatrzymania klientów. Mianowicie zmianie uległy stawki oprocentowania standardowych depozytów terminowych dla klientów indywidualnych i firmowych.

Aktualne stawki oprocentowania lokat:

-lokata 3M  6,10 proc.
-lokata 4M 6,20 proc.
-lokata 6M 6,30 proc.
-lokata 9M 6,30 proc.
-lokata 12M 6,40 proc.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*