Poszkodowani przez Amber Gold

Odwieczny dylemat inwestorów – ‚gdzie lokować pieniądze’ obecnie okazuje się szczególnie istotnym tematem. Wszystko za sprawą firmy Amber Gold.Firma ta od kilku lat kusiła wszystkich wysoko oprocentowanymi lokatami opartymi na inwestowaniu w złoto. Ich reklamy można było znaleźć dosłownie wszędzie – w internecie, radio, telewizji, prasie oraz na ulicach w dużych miastach. Mało kto posiadający wolne środki mógł przejść obok nich obojętnie. Pozytywne opinie od dotychczasowych klientów dodatkowo zachęcały do korzystania z lokat w złoto.

Firma Amber Gold zaczęła się rozwijać, rozrastać, stworzyła nawet nowe linie lotnicze OLT Espress. Wszystko było pięknie, aż do lipca 2012. Problemy jakie bezpośrednio dotknęły właśnie linie lotnicze przełożyły się też na problemy samego Amber Gold. Wśród klientów duże zaniepokojenie wzbudziły opóźnienia w wypłatach kończących się lokat. W mediach i internecie zaczęły krążyć opinie, że Amber Gold to piramida finansowa, że niebawem zbankrutuje.

W chwili obecnej ciężko jednoznacznie stwierdzić czy dojdzie do najgorszego, ale na pewno wszyscy klienci powinni teraz mieć rękę na pulsie. Dobrym miejscem do wirtualnych spotkań i rozmów na ten temat jest forum : http://ambergold.parabanki.info/

Szczególnie osoby, które zostały poszkodowane przez Amber Gold powinny zarejestrować się tam i wymieniać swoje opinie.

3 myśli na temat “Poszkodowani przez Amber Gold

  1. No właśnie … co mamy robić ?? Mi lokata skońćzyła się dwa tygodnie temu, a pieniezy nie ma. Czy jestem poszkodowany, czy nie ? Bo obiecują, że lada chwila pieniądze będą…..

    Czy ktoś może coś więcej wie ode mnie ?

  2. ja również czekam za przelewem…po przedłuzeniu umowy wypowiedziałem ją w okresie jej trwania z zachowaniem 14dni od potwierdzenia rachunku…, ale mam obawy iz P. Plichta już sie po niedzieli nie pojawi w pracy, w Polsce…..i nie ma już kasy…oczywiście czysto oficjalnie. Samemu zainwestowałem z zona 10000zł zal mi tylko mojej tesciowej ktora wplacila 20000zł a to były oszczednosci jej zycia. Jezeli dojdzie do tego ze pieniedzy nie odzyska 50000 klientow to penie ktos nie wytrzyma i stanie sie nieszczescie !!!!

  3. Ja już straciłem wszelką nadzieję na odzyskanie pieniędzy zainwestowane w złoto. W sumie utopiłem tylko 8000, co w porównaniu z osobami, które straciły po 20-30 tysięcy jest niewielką kwotą. Jednak pomimo wszystko są to pieniądze, które straciłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*